facebooktwitterinstagramyoutubegoogleNuri Kara 0542 507 50 27 - 0535 450 23 43

PROJELERİMİZ

ANA SAYFA / PROJELERİMİZ

PROJELERİMİZ

CEPHE KAPLAMA SİSTEMLERİ

Enerji birim fiyatlarının arttığı bugünlerde ev ve işyerlerinin ısıtma ve soğutma maliyetlerini düşürmek, evlerdeki ısı izolasyonunu sağlayarak enerji tasarrufu yapabilmek için binaların dış cephelerine uygulanan çeşitli yöntemlere genel olarak dış cephe giydirme olarak tanımlıyoruz.

Dış cephe giydirme sistemleri binaların dış cephelerinin çeşitli yöntemlerle kaplanarak binalara estetik açıdan güzel bir görünüm kazandırmak için yapılmasının yanında ev ve işyerlerinde ısı ve ses yalıtımı sağlayarak ev ortamını daha yaşanılır hale getirmektedirBunlara ek olarak binaların dış cephelerinin dış etkilere karşı koruyuculuğunu arttırarak binaların daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

Alüminyum ahşap mermer limpa ve kompozit gibi kaplama yöntemleri dış cephelerin giydirmesinde kullanılan yöntemlerinden bazılarıdırDış cephe giydirmesinde kullanılan yöntemlerin çok ve çeşitli oluşu kendi zevk ve estetik anlayışına uygun olarak binalarınızı dekore etmenize imkan sağlamaktadır.

Sonuç olarak binalarınızın dış cephelerinin giydirilmesi binalarınıza estetik açıdan özel bir görünüm kazandırmakla beraber sağladığı ısı ve ses izolasyonu sayesinde % 70’lere varan enerji tasarrufu sağlamakta ve evinizin daha yaşanılır ve konforlu ortamlara dönüşmesini sağlamaktadır.

ALÜMİNYUM DOĞRAMA

ALÜMİNYUM DEKORATİFTİR

Alüminyum kullanıldığı mekanda bulunan her türlü cisimile uyum sağlayabilecek en fazla sayıda seçeneği verebilen bir metaldir. Bunun iki temel sebebi vardır:
1. Teknolojik açıdan sınırsız sayıda ve şekilde profil yapılması, yani tasarım esnekliği ve kolaylığı vermesi,
2. Metalik veya lake görünümü verecek şekilde renklendirilebilmesi.

Metalik görünüm, eloksal tekniği ile ayna parlaklığından kahverengi, siyah, mavi, sarı renk tonlarında ve naturel gümüş renginde verilebilir. Lake görünüm ise elektrostatik toz boyama tekniği ile 100‘ü aşkın renk seçeneğine imkan verir.

ALÜMİNYUM ENERJİ TASARRUFU SAĞLAR

ALÜMİNYUM KORKULUK

Merdivenlere, balkonlara, teraslara ve yapıların birçok bölümüne, emniyeti ve hoş bir görünümü sağlamak için yapılan dekorasyona küpeşte denir. Alüminyum profiller kullanılarak yapılan uygulamayaalüminyum küpeşte denir

Küpeşte, korkuluk kelimesi ile eş anlamlıdır. Küpeşteler, alüminyum olduğu gibi ahşap, demir ve plastik de olabilir.

Alüminyum küpeşte diğer küpeşte uygulamalarından farklı olarak demontajdır. Yani profilleri parça bir şekildedir. Daha sonra bu profiller vida ile birbirine tutturularak oluşturulur.

Alüminyum küpeşteler, merdivenlerde, balkonlarda, bina girişlerinde, asma katlarda, bahçelerde, havuz kenarlarında ve teraslarda rahatça uygulanabilir.

PVC KAPI PENCERE SİSTEMLERİ

ünlük yaşamın vazgeçilmez maddelerinden bir tanesi hiç kuşkusuz, polimerdir. PVC (Poli Vinil Klorür), çok büyük olan bu polimer ailesinin önemli bir üyesidir ve modern bir sentetik (yapay) malzemedir. İki doğal kaynak olan petrol ve tuz’dan üretilen PVC, ticari  anlamda ilk olarak gelişen plastiklerden biriydi. Günümüzde PVC, çocuk oyuncaklarından, su toplama ve dağıtma borularına, şişe ve torba yapımına, çeşitli spor malzemelere, otomobil döşemelerine ve silecek sistemlerine, pencere profillerine, pillere, elektrik izolasyon maddelerine, kablolara, kredi kartlarına, yiyecek kaplarına, kan torbası, serum tüpü, ameliyat eldiveni ve kalp kateteri gibi tıbbi malzemelere kadar modern yaşamımızda bir çok değişik uygulamalarla çok geniş kullanıma sahiptir.

PVC’nin hayatımızın her alanında ve pencere profillerinde yaygın olarak kullanılmasının altında şu temel özellikleri yatmaktadır:

SİNEKLİK İMALATI

Orijinal İnox Paslanmaz Stor Sineklik Sistemi,Pileli,Plise,Zigzag,Katlanır Sistem,Sineklik Aksesuarları İmalatı,Alüminyum Profil İmalatçı Fiyatı.Pratik Sineklik Malzemeleri,Tül,Teli,Elektrikli,Eloktronik Sinek Kovucu.

PANJUR SİSTEMLERİ

Üstün Alman Teknolojisi ile üretilen Becker Centronic motorlarının kullanıldığı akıllı panjurlar, üzerindeki entegre alıcı ünitesi ile kablosuz olarak uzaktan kumanda edilir. Zaman ayarı sayesinde enerji tasarrufu ve güvenlik sağlar. Herhangi bir engelle karşılaştığında kendiliğinden durur. Programlanabilir ara pozisyon ve havandırma konumu ile temiz hava ve ışık kontrolü sağlanır. Tüm bu özellikleri sayesinde kullanıcının kişisel konforunu artırır.Zaman ayarı fonksiyonu sayesinde, programlandığı saatlerde otomatik olarak açılıp kapanabilir. Tatil modülü sayesinde uzun süreli açılıp kapanma zamanları belirlenerek, evde yokken panjurlar programlandığı şekilde hareket ettiğinden, hırsızlığa karşı ekstra güvenlik kazanılır.Uzaktan kumanda ile tüm evin panjurları merkezi olarak veya gruplara ayrılarak kontrol edilebilir. Elektrik kesintilerinde tekrar proglama yapılmasını gerektirmez.Panjur tamamen açılmadan havanladırma konumuna alınarak, içeriye temiz hava ve loş ışık girişi sağlanabilir.Güneş ve cam kırılma sensörü ile güneş alan cephelerin panjurlarının otomatik olarak açılması veya kapatılması mümkündür. Cam kırılması sonucu doğabilecek güvenlik sorunları, panjurun otomatik olarak kapanması ile engellenir.Herhangi bir fırtına anında panjurların tamamen açılması veya kapanması komutu verilerek panjurunuzun zarar görmesi önlenir.Akıllı panjurlar, 868 Mhz. yüksek radyo frekansı ile uzaktan kumanda sağlar, böylelikle grup veya merkezi kontrol için ekstra kablo tesisatı gerekmez.Centronic akıllı panjur motoru, hassas engel algılayıcısı ile bir cisim algıladığında, panjur veya sıkışan nesne zarar görmeden otomatik olarak durur.Kontrol panellerinde farklı renk isteklerine cevap verebilecek silverline serisi.


MÜŞTERİ YORUMLARI